مرکز اورژانس آرمان انواع خدمات امداد رسانی را با آمبولانس های مناسب موقعیت اضطراری مورد نظر، انجام می‌دهد. انواع آمبولانس خصوصی بسته به شرایط و حال بیمار انتخاب شده و به محل اعزام میشوند.

با انواع آمبولانس خصوصی بیشتر آشنا شوید

 

انواع آمبولانس خصوصی

آمبولانس‌های جدید مسیر طولانی تکامل را طی کرده اند و وسیله ساده انتقال نیستند بلکه یک بخش اورژانس مجهز میباشند. آمبولانس خصوصی آرمان به سه بخش زمینی، هوایی، دریایی تقسیم می‌شود.

 

گروه بندی نوع آمبولانس طبق شرایط بیماران و ارائه خدمات گوناگون، به شرح ذیل می باشد:

گروه اول آمبولانس‌های زمینی:

  • آمبولانس خصوصی (تیپ A) مناسب برای انتقال یک و یا چند بیمار است. کلیه تجهیزات مورد نیاز برای انتقال بیمارانی که در شرایط کاملا هوشیار و پایدار بسر می برند،. را دارا است و معمولا برای جابه جایی داخل شهری و بین شهری بیمارانی که دوره درمان در مراکز درمانی را طی نموده اند،.مورد استفاده قرار می گیرد.
  • آمبولانس خصوصی (تیپ B) و یا آمبولانس های مراقبتهای ویژه که به اصطلاح پزشکی واحدهای سیار ICU و CCU نیز گفته می شود. این آمبولانس ها به کلیه تجهیزات مورد نیاز بیماران بدحال مجهز میباشند.
  • آمبولانس ویژه (VIP)  نمونه بسیار ویژه از امدادگران بیمارستانی محسوب می شود. زیرا نسبت به دیگر آمبولانس ها دارای مزایایی است و همین موضوع سبب برتری این آمبولانس بر آمبولانس های دیگر شده است.
  • آمبولانس استقرار یکی از خدماتی است که در طی سالیان گذشته سرویس‌های خاصی را ارائه داده است. هم اکنون نیز در تمامی مکان‌هایی که پیش‌بینی حادثه در آن می شود، مستقر شده و در صورت لزوم به کار گرفته می‌شوند.

 

گروه دوم آمبولانس‌های هوایی:

این تکنولوژیه‌ی امروزی با خدمات ویژه و سریعی که برای انتقال بیماران دارد تا کنون جان بسیاری را نجات داده است. اعزام سریع برای کسانی که با بحران مواجه شده اند، یا برخی از بیماران مانند مصدومین دچار قطع عضو و یا بیماران نیازمند پیوند، اهمیت حیاتی داشته و در نتیجه ی درمان موثر خواهد بود.

 

گروه سوم آمبولانس های دریایی:

یک شناور سطح‌رو سرعت بالا بوده که در قالب یک شناور آمبولانس برای مقاصد جست وجو و امداد رسانی  در دریا و یا مسیر های آبی مورد استفاده قرار می گیرد .

مجموعه «اورژانس آرمان» با سابقه سال‌ها خدمت با ارائه انواع خدمات آمبولانس خصوصی و خدمات درمانی در منزل و … به بهترین نحو ممکن آماده خدمت رسانی به شما عزیزان به صورت شبانه روزی است. برای دریافت خدمات و یا مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

انواع خدمات ما

اعزام انواع آمبولانس زمینی و هوایی

انواع خدمات درمانی در منزل

آمبولانس خصوصی بین شهری

انتقال پزشکی به صورت شبانه روزی

خدمات همراه بیمار

آمبولانس های استقرار

 

تلفن‌های تماس

۰۲۱-۴۴۷۶۹۸۸۰
۰۲۱-۴۴۷۶۹۸۸۱

تلفن مشاوره

۰۲۱-۴۴۷۰۵۱۰۰