ممکن است در دوره‌هایی از زمان به شخصی که با خدمات پزشکی و پرستاری آشنایی کامل دارد.نیاز پیدا کرده باشید و امروزه با توجه به دلایلی مانند کمبود وقت و مشکلات اقتصادی اعزام پرستار در منزل راه حل بسیار مناسبی است. مرکز اورژانس آرمان با در اختیار داشتن با تجربه‌ترین پرستاران، ارائه دهنده‌ی بهترین خدمات پرستاری برای شما عزیزان می‌باشد.

 

اعزام پرستار

اعزام پرستار

اعزام پرستار و شرح وظایف آنها

 

(کنترل علایم حیاتی، تزریق دارو طبق نسخه‌ی پزشک، سرم درمانی، پرستاری از بیماران تحت مراقبت‌های ویزه (ICU)، تعبیه سوند ادراری، تعبیه سوند معده، پانسمان انواع زخم‌ها و … ) مختصری از وظایف پرستاران است. پرستاری به سه شاخه‌ی (پرستار کودک، پرستار بیمار و پرستار سالمند) تقسیم میشود. صبر و مسئولیت پذیری در کنار عملکرد با وجدان کاری جزء ویژگی‌های اصلی پرستاران میباشد. مرکز اورژانس آرمان با اعزام متبحر‌ترین پرستاران در مراقبت و نگهداری از کودک دلبندتان، بیماران و سالمندان خاطری آسوده به شما عزیزان هدیه میکند.

 

اعزام پرستار به منزل بهترین جایگزین بیمارستان برای پرستاری از بیماران شما در منزل است.

مجموعه «اورژانس آرمان» با سابقه سال‌ها خدمت با ارائه انواع خدمات آمبولانس خصوصی و خدمات درمانی در منزل و … به بهترین نحو ممکن آماده خدمت رسانی به شما عزیزان به صورت شبانه روزی است. برای دریافت خدمات و یا مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

انواع خدمات ما

اعزام انواع آمبولانس زمینی و هوایی

انواع خدمات درمانی در منزل

آمبولانس خصوصی بین شهری

انتقال پزشکی به صورت شبانه روزی

خدمات همراه بیمار

آمبولانس های استقرار

 

تلفن‌های تماس

۰۲۱-۴۴۷۶۹۸۸۰
۰۲۱-۴۴۷۶۹۸۸۱

تلفن مشاوره

۰۲۱-۴۴۷۰۵۱۰۰