آمبولانس ویژه (vip) یکی دیگر از آمبولانس‌های زمینی اورژانس آرمان است. هدف این نوع آمبولانس‌ها امداد‌رسانی به بیمارانی است که علاوه‌ بر جایگاه اقتصادی مناسب، دارای شهرت، مقام و منزلت خاصی نیز هستند.

 

آمبولانس ویژه (vip)

آمبولانس ویژه (vip)

شرح کامل آمبولانس ویژه (vip)

 

تجهیزات آمبولانس (VIP)، همان تجهیزات کامل آمبولانس خصوصی (ICU-CCU) میباشد.آمبولانس (vip) نقش یک بیمارستان سیار را دارد. پیشرفته بودن تجهیزات پزشکی آمبولانس در حد امکانات موجود در فضای (ICU) بیمارستان میباشد. پزشکان و پرسنل (vip) می بایست توانایی مکالمه به زبان های انگلیسی، عربی،ترکی و کردی را داشته باشند. آنها از بین  بهترین و با تجربه ترین ها انتخاب می شوند.

این آمبولانس‌های ویژه اجازه عبور از مرزها را دارند و میتوانند بیماران را با اخذ مجوز به کشور های هسایه انتقال دهند. در واقع این نوع خدمات با تامین امنیت مخصوصی همراه است.

 

خدمات آمبولانس ویژه (vip) سفارت خانه ها، شرکت های خارجی، سازمان بین المللی، بیماران دیپلمات حاضر در ایران و گروه های توریستی مراجعه کننده به کشورمان را تحت پوشش قرار میدهد.

مجموعه «اورژانس آرمان» با سابقه سال‌ها خدمت با ارائه انواع خدمات آمبولانس خصوصی و خدمات درمانی در منزل و … به بهترین نحو ممکن آماده خدمت رسانی به شما عزیزان به صورت شبانه روزی است. برای دریافت خدمات و یا مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

انواع خدمات ما

اعزام انواع آمبولانس زمینی و هوایی

انواع خدمات درمانی در منزل

آمبولانس خصوصی بین شهری

انتقال پزشکی به صورت شبانه روزی

خدمات همراه بیمار

آمبولانس های استقرار

 

تلفن‌های تماس

۰۲۱-۴۴۷۶۹۸۸۰
۰۲۱-۴۴۷۶۹۸۸۱

تلفن مشاوره

۰۲۱-۴۴۷۰۵۱۰۰