مراقبت از بیمار برای اطرافیان سخت و اضطراب‌آور است. اطرافیان و بستگان تجربه‌ی مراقبت از بیمار را ندارند.و نمی‌توانند همانند پرسنل آموزش دیده از بیمار به خوبی مراقبت نمایند. انواع خدمات همراه بیمار مرکز اورژانس آرمان پرسنل آموزش دیده و با تجربه را به صورت شبانه‌روزی در اختیار شما قرار می دهد.

انواع خدمات همراهی بیمار

 

دو نوع از مهم ترین خدمات همراه بیمار را می توان در دو دسته بندی زیر نام برد.

 

خدمات همراه بیمار در بیمارستان

پرسنل آموزش دیده‌ی آرمان بیمار را در زمانی که در بیمارستان می‌گذراند همراهی میکنند. آنها اصول مراقبت از بیمار را میدانند و در رفع نیاز‌های شخصی و اداری (انجام اموری مانند پذیرش، ترخیص بیمار، تهیه ی مایحتاج و …) و درمانی (توجه به زملن مصرف دارو و یادآوری آن و …) اقدام میکنند.

خدمات همراه بیمار در سفر

سفر بسیار دل انگیز و لذت بخش است و همچنین ترس و اضطراب را در مسافر از بین میبرد و در روند بهبودی بیمار تاثیر بسزایی دارد. ولی مشکل اصلی برای خانواده ها و بیماران این است.که تجربه و اطلاعات لازم برای نگهداری از بیمارشان در سفر را ندارند لذا از رفتن به سفر خودداری میکنند. خدمات همراه بیمار در سفر خدمتی دیگر از مرکز آمبولانس آرمان است که بیماران و سالمندان نیازمند به مراقبت های پزشکی همراهی مینماید.

مجموعه «اورژانس آرمان» با سابقه سال‌ها خدمت با ارائه انواع خدمات آمبولانس خصوصی و خدمات درمانی در منزل و … به بهترین نحو ممکن آماده خدمت رسانی به شما عزیزان به صورت شبانه روزی است. برای دریافت خدمات و یا مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

انواع خدمات ما

اعزام انواع آمبولانس زمینی و هوایی

انواع خدمات درمانی در منزل

آمبولانس خصوصی بین شهری

انتقال پزشکی به صورت شبانه روزی

خدمات همراه بیمار

آمبولانس های استقرار

 

تلفن‌های تماس

۰۲۱-۴۴۷۶۹۸۸۰
۰۲۱-۴۴۷۶۹۸۸۱

تلفن مشاوره

۰۲۱-۴۴۷۰۵۱۰۰